KELMĖS KREDITO UNIJA VELYKINĖMIS VAIŠĖMIS PRADŽIUGIMO LIOLIŲ IR UŽVENČIO SENELIŲ NAMŲ GYVENTOJUS

 

Prieš pat Šv. Velykas Kelmės kredito unija aplankė dvidešimt Liolių ir Užvenčio senelių namų gyventojų. Jiems įteikė šventinius saldžius lauknešėlius.

1

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

Kelmės kredito unija džiaugiasi, kad Kelmės rajone veikia biudžetinė įstaiga Liolių senelių namai. Įstaiga tenkina psichologines, socialines, kultūrines ir dvasines kiekvieno senelių namų gyventojo reikmes, sudaryto jiems tinkamas, žmogaus orumą išsaugančias gyvenimo sąlygas, užtikrina socialinę reabilitaciją, materialinį ir buitinį aptarnavimą, teikia būsto, maitinimo, transporto, buitines, asmens higienos, socialinio      darbo, bendravimo, konsultavimo ir kitas paslaugas

 

.

 

3       Esame patikima, rūpestinga ir ilgalaikius santykius puoselėjanti finansų kredito įstaiga. Priimame greitus, bet apgalvotus sprendimus, kurie padeda kurti ilgametę finansinę sėkmę ieškantiems paprastų, tačiau efektyvių būdų savo pinigams tvarkyti. Siekiame lanksčiai ir greitai reaguoti į Jūsų finansinių poreikių kaitą, suteikti patikimas finansines paslaugas bei rūpestingai padėti Jums kurti ilgametę finansinę sėkmę.

  Žingsnis po žingsnio unija kasmet iriasi pirmyn. Gero žodžio ir padėkos bei pagarbos nusipelnė kiekvienas unijos narys: už tai, kad taupo, už tai, kad skolinasi, už tai, kad paprasčiausiai palaiko unijos gyvybę savo pajumi.

 

 

Linkime šiltų ir jaukių Šventų Velykų.

Kelmės kredito unijos kolektyvas.