Jūsų naujam automobiliui

Skolinantis galite sutaupyti iki 50%

Paskola tai ilgalaikis įsipareigojimas padidinantis Jūsų mėnesines išlaidas. Mėnesio įmoka priklauso nuo paskolos palūkanų bei kitų mėnesinių mokėjimų (pvz.: mėnesinio paskolos sąskaitos administravimo mokesčio), svarbu pasiskolinti kuo pigiau. Registruokitės profesionaliai konsultacijai, kurios metu netik rasime tinkamiausią finansavimo sprendimą atitinkantį Jūsų poreikius, bet ir patarsime kaip sutaupyti iki 50 proc. palūkanų, kurias sumokėtumėte per visą paskolos laikotarpį. Rinkitės atsakingai, vien kreditoriaus pasirinkimas Jums gali kainuoti iki 50 proc. mokamų palūkanų!

Susisieksime per 30 minučių

Kodėl verta rinktis?

alert

Jokių papildomų mėnesinių administravimo mokesčių!

discount

Palūkanos tik nuo 6,99 proc.

euro

Paskolos suma iki 40.000 Eur

calendar (1)

Paskola nuo 12 iki 84 mėnesių

recycle

Galite grąžinti anksčiau nustatyto termino be papildomų mokesčių

Tipinis vartojimo kredito pavyzdys: Jei imtumėte 18 500 Eur vartojimo kreditą naujam automobiliui, kai sutarties trukmė (ir kredito grąžinimo terminas) – 7 metai, taikant 6,99 % metinę fiksuotų palūkanų normą, Eur sutarties administravimo mokestį 322,50, mėnesio įmokas 281,73 Eur mokant anuiteto metodu, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 7,79 %, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 23 835,84 Eur.

Kaip gauti vartojimo paskolą?

1 (1)

Užpildykite paraišką

Paraišką pateikti galite ir internetu

2 (1)

Gaukite pasiūlymą

Netrukus sulauksite paskolų vadybininko skambučio apie priimtą sprendimą

3

Pasirašykite sutartį

Atvykite pasirašyti paskolos sutartį ir pinigus pervesime dar tą pačią dieną

Dažniausi klausimai

Visi atsakymai vienoje vietoje

Paskolas suteikiame nuolatines pajamas gaunantiems Lietuvos piliečiams, dirbantiems savo šalyje, užsienyje ar savarankiškai, t. y. pagal individualios veiklos pažymėjimą ar verslo liudijimą.

Galite užpildyti kontaktų formą ir su Jumis netrukus susisieks paskolų vadybininkas. Pokalbio metu aptarsite visas sąlygas ir susitarsite dėl vizito. Taip pat galite atykti į klientų aptarnavimo vietą ir ten užpildyti paraišką paskolai gauti.

Bendra visų šeimos įsipareigojimų mėnesio įmokų suma negali viršyti 40 proc. visų per mėnesį gaunamų šeimos grynųjų pajamų.

Finansavimo galimybės ir sąlygos priklauso ir nuo mokumo istorijos bei įsipareigojimų vykdymo kreditoriams.

  • Gali būti reikalinga pažyma apie paskutinių 6 mėnesių darbo užmokestį ir darbo sutartis.
  • Pajamas gaunant iš užsienio bus reikalinga pažyma apie paskutinių 12 mėn. darbo užmokestį, darbo sutartis ir bankinės sąskaitos išrašai, liudijantys pajamų gavimą.
  • Pajamas gaunant pagal verslo liudijimą, dirbant pagal individualios veiklos pažymą ar gaunant nuomos pajamas, bus reikalinga pajamų deklaracija.
  • Kitos pažymos ar dokumentai, liudijantys šeimos pajamų gavimą

Taip, gali būti suteikiamas asmeninė vartojimo paskola, tačiau tokiu atveju bendra visų vartojimo paskolų mėnesio įmokų suma negali viršyti 20 proc. visų per mėnesį jūsų gaunamų grynųjų pajamų.

Dirbant pagal darbo sutartį gali būti vertinamos 4 mėn. pajamos.

Dirbant pagal individualią veiklą ar verslo liudijimą, bus vertinamos mažiausiai 6 mėn. laikotarpio pajamos.

Pajamas gaunant iš užsienio, bus vertinamos mažiausiai 12 mėn. laikotarpio pajamos.

Taip, galima kreiptis dėl paskolos dirbantiems ar gyvenantiems kitoje šalyje, kurios valiuta yra eurai, arba šalyse, kurių valiuta yra SEK, DKK, PLN, GBP, USD, NOK, CHF, ISK ir CAD.

Pajamas gaunant iš užsienio, bus reikalinga pažyma apie paskutinių 12 mėn. darbo užmokestį, darbo sutartis ir bankinės sąskaitos išrašai, liudijantys pajamų gavimą, metinė pajamų deklaracija. Bus reikalinga pateikti kitos šalies, kurioje gyvenama arba iš kurios gaunamos pajamos, kredito istoriją pagrindžiančią ataskaitą.

Susisiekime

Paskolų-pardavimų vadybininkė
Laura Vaitiekūnienė

Telefonas: 8-427-65002
El. paštas: l.vaitiekuniene@lku.lt
Dariaus ir Girėno 21A, Kelmė
I - IV 08:00 - 17:00, V 8:00 - 15:45

Pietų pertrauka I - V 12:00 - 12:45