Atsiskaitymai gruodžio mėnesį

Kasmet gruodžio mėnesį Lietuvoje stebimas kredito pervedimų ir atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis apyvartos bei operacijų skaičiaus augimas. Šiais metais atsiskaitymų elektroniniais kanalais augimą paskatins ir šalyje įvestas karantinas. Dėl šios priežasties, kredito unija prašo savo narių ir klientų nedelsti bei reguliariuosius mokėjimus atlikti iš anksto.

Paskutinėmis metų dienomis prie įprastų kasdienių atsiskaitymų prisideda ir kalėdinių dovanų pirkimai, darbo užmokesčio už paskutinį metų mėnesį išmokėjimai, lėšų pervedimai į pensijų ar gyvybės draudimo fondus bei kitos finansinės operacijos, susijusios su metų pabaiga. Kredito unijos nariams ir klientams vis aktyviau naudojantis elektronine bankininkyste „i-Unija“ kviečiame pinigų pervedimo operacijų neatidėti iki paskutinių šių metų dienų ar savaičių. Taip galėsite būti tikri, kad Jūsų lėšos pasieks gavėjus greitai ir laiku.

Informuojame, kad 2020 m. gruodžio 25–27  d. ir 2021 m. sausio 1–3 d. kredito pervedimai bus atliekami tik tarp Lietuvos centrinės kredito unijos grupei priklausančių kredito unijų ir jų narių.

Šventiniu laikotarpiu atsiskaityti mokėjimo kortelėmis prekybos ir paslaugų teikimo vietose, išsigryninti lėšas tinklo „Medus“ arba kituose bankomatuose bei naudotis el. bankininkyste „i-Unija“ bus galima kaip įprasta.