Jūsų svajonių būstui

Skolinantis galite sutaupyti iki 50%

Paskola tai ilgalaikis įsipareigojimas padidinantis Jūsų mėnesines išlaidas. Mėnesio įmoka priklauso nuo paskolos palūkanų bei kitų mėnesinių mokėjimų (pvz.: mėnesinio paskolos sąskaitos administravimo mokesčio), svarbu pasiskolinti kuo pigiau. Registruokitės profesionaliai konsultacijai, kurios metu netik rasime tinkamiausią finansavimo sprendimą atitinkantį Jūsų poreikius, bet ir patarsime kaip sutaupyti iki 50 proc. palūkanų, kurias sumokėtumėte per visą paskolos laikotarpį. Rinkitės atsakingai, vien kreditoriaus pasirinkimas Jums gali kainuoti iki 50 proc. mokamų palūkanų!

Susisieksime per 30 minučių

Apie būsto paskolą

Būsto paskola skirta gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto įsigijimui, būsto statymui, rekonstravimui ar renovacijai. Nuosavas būstas – vienas svarbiausių šeimos saugumo garantų. Siekiame, kad būsto įsigijimas Jums būtų lengvesnis, todėl šios rūšies paskolai taikomos ir mažiausios palūkanos. Paskolos užtikrinimui gali būti įkeičiamas jau turimas arba perkamas nekilnojamasis turtas.

Kodėl verta rinktis?

modern-house (1)

Finansuojame iki 85 proc. įsigyjamo turto vertės

discount

Sąžiningos paskolos palūkanos

euro

Paskolos suma NERIBOJAMA

calendar (1)

Paskola iki 360 mėn.

recycle

Galite grąžinti anksčiau nustatyto termino be papildomų mokesčių

Būsto paskola su valstybės parama

Kredito unija suprasdama ką kiekvienam iš mūsų reiškia nuosavas būstas, teikia valstybės iš dalies kompensuojamas paskolas.

 • Paskolos skirtos jaunoms šeimoms bei asmenims, atitinkantiems Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatyme pateiktus kriterijus;
 • Paskola gali būti suteikiama gyvenamosios paskirties turtui įsigyti, statyti arba rekonstruoti;
 • Paramos dydis – 10%-30% suteikiamos paskolos sumos;
 • Maksimali paskolos suma:
 • – 53 000 Eur asmeniui be šeimos (būstui pirkti arba statyti)
  – 87 000 Eur dviejų ar daugiau asmenų šeimai (būstui pirkti arba statyti)
  – 35 000 Eur turimo būsto rekonstrukcijai, neatsižvelgiant į šeimos dydį
 • Suteikiamos būsto paskolos suma taip pat priklauso nuo finansinio pajėgumo vykdyti kredito sutartyje nustatytus įsipareigojimus vertinimo rezultatų. Minimalus paskolos terminas yra 5 metai;
 • Paskolos su valstybės parama teikiamos, jei paskolos gavėjo turimas turtas ir metinės pajamos neviršija šių Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatytų dydžių:
  – asmens be šeimos grynosios metinės pajamos iki 18 656 Eur, o turtas iki 22 704 Eur
  – 2 ar 3 asmenų šeimos grynosios metinės pajamos iki 26 048 Eur, o turtas iki 46 112 Eur
  – 4 ar 5 asmenų šeimos grynosios metinės pajamos iki 31 328 Eur, o turtas iki 61 424 Eur
  – 6 ar daugiau asmenų šeimos grynosios metinės pajamos vienam asmeniui iki 5 280 Eur asmeniui, o turtas iki 14 608 Eur asmeniui
 • Daugiau informacijos apie pajamų reikalavimus gali rasti Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatyme čia.

Kaip gauti paskolą su NT įkeitimu?

1 (1)

Užpildykite paraišką

Paraišką pateikti galite ir internetu

2 (1)

Gaukite pasiūlymą

Netrukus sulauksite paskolų vadybininko skambučio apie priimtą sprendimą

3

Pasirašykite sutartį

Atvykite pasirašyti paskolos sutartį ir pinigus pervesime dar tą pačią dieną

Dažniausi klausimai

Visi atsakymai vienoje vietoje

Paskolas suteikiame nuolatines pajamas gaunantiems Lietuvos piliečiams, dirbantiems savo šalyje, užsienyje ar savarankiškai, t. y. pagal individualios veiklos pažymėjimą ar verslo liudijimą.

Būsto įsigyjimas ilgalaikis įsipareigojimas, kuris reikalauja nemažai žinių, todėl Jums reikalinga profesionali konsultacija, kurios metu Jums bus parinktas tinkamiausias finansavimo sprendimas. Aptarus visas sąlygas norint gauti paskolą reikės atlikti perkamo arba turimo NT vertinimą. Jei įkeisite žemės ūkio paskirties žemę, turto vertintojo ataskaitos nereikės, kredito unija pati įvertins ir nustatys jos vertę. 

Bendra visų šeimos įsipareigojimų mėnesio įmokų suma negali viršyti 40 proc. visų per mėnesį gaunamų šeimos grynųjų pajamų.

Finansavimo galimybės ir sąlygos priklauso ir nuo mokumo istorijos bei įsipareigojimų vykdymo kreditoriams.

 • Gali būti reikalinga pažyma apie paskutinių 6 mėnesių darbo užmokestį ir darbo sutartis.
 • Pajamas gaunant iš užsienio bus reikalinga pažyma apie paskutinių 12 mėn. darbo užmokestį, darbo sutartis ir bankinės sąskaitos išrašai, liudijantys pajamų gavimą.
 • Pajamas gaunant pagal verslo liudijimą, dirbant pagal individualios veiklos pažymą ar gaunant nuomos pajamas, bus reikalinga mažiausiai dviejų metų pajamų deklaracijos, pajamų-išlaidų žurnalas, veiklos pažyma.
 • Kitos pažymos ar dokumentai, liudijantys šeimos pajamų gavimą

Taip, paskola gali būti suteikiama paskolos gavėjui gyvenant kitoje šalyje arba gaunant pajamas kita valiuta, kurios yra SEK, DKK, PLN, GBP, USD, NOK, CHF, ISK ir CAD.

Dirbant pagal darbo sutartį, bus vertinamos mažiausiai 6 mėn. laikotarpio pajamos.

Dirbant pagal individualią veiklą ar verslo liudijimą, bus vertinamos mažiausiai 12 mėn. laikotarpio pajamos.

Pajamas gaunant iš užsienio, bus vertinamos mažiausiai 12 mėn. laikotarpio pajamos.

Taip, galima kreiptis dėl paskolos dirbantiems ar gyvenantiems kitoje šalyje, kurios valiuta yra eurai, arba šalyse, kurių valiuta yra SEK, DKK, PLN, GBP, USD, NOK, CHF, ISK ir CAD.

Pajamas gaunant iš užsienio, bus reikalinga pažyma apie paskutinių 12 mėn. darbo užmokestį, darbo sutartis ir bankinės sąskaitos išrašai, liudijantys pajamų gavimą, metinė pajamų deklaracija. Bus reikalinga pateikti kitos šalies, kurioje gyvenama arba iš kurios gaunamos pajamos, kredito istoriją pagrindžiančią ataskaitą.

Susisiekime

Paskolų-pardavimų vadybininkė
Laura Vaitiekūnienė

Telefonas: 8-427-65002
El. paštas: l.vaitiekuniene@lku.lt
Dariaus ir Girėno 21A, Kelmė
I - IV 08:00 - 17:00, V 8:00 - 15:45

Pietų pertrauka I - V 12:00 - 12:45