Refinansavimas

Skolinantis galite sutaupyti iki 50%

Paskola tai ilgalaikis įsipareigojimas padidinantis Jūsų mėnesines išlaidas. Mėnesio įmoka priklauso nuo paskolos palūkanų bei kitų mėnesinių mokėjimų (pvz.: mėnesinio paskolos sąskaitos administravimo mokesčio), svarbu pasiskolinti kuo pigiau. Registruokitės profesionaliai konsultacijai, kurios metu netik rasime tinkamiausią finansavimo sprendimą atitinkantį Jūsų poreikius, bet ir patarsime kaip sutaupyti iki 50 proc. palūkanų, kurias sumokėtumėte per visą paskolos laikotarpį. Rinkitės atsakingai, vien kreditoriaus pasirinkimas Jums gali kainuoti iki 50 proc. mokamų palūkanų!

Susisieksime per 30 minučių

Refinansavimas - kas tai?

Tai Jūsų turimų finansinių įsipareigojimų lizingo arba kredito bendrovėse padengimas, dar vadinamas perkreditavimu. Jeigu jau turite vieną ar keletą būsto, vartojimo kreditų banke arba greitųjų kreditų bendrovėse, pasinaudokite galimybe perkelti visus turimus kreditus į kredito uniją ir sumažinkite mėnesinę įmoką, pratęskite grąžinimo terminą arba gaukite papildomą kreditą. Padenkite turimas paskolas geresnėmis sąlygomis ir mokėkite vieną mėnesinę įmoką vienam kreditoriui.

Kodėl verta rinktis?

alert

Jokių papildomų mėnesinių administravimo mokesčių

discount

Žemesnė palūkanų marža

euro

Mažesnė mėnesio įmoka

calendar (1)

Ilgesnis kredito grąžinimo terminas

recycle

Mokėkite vienam kreditoriui

Norite refinansuoti turimus įsipareigojimus?

  • Nesvarbu, kokia paskola yra refinansuojama, atkreipkite dėmesį, kokie yra esamos sutarties nutraukimo mokesčiai – sutartyje yra nurodomi nutraukimo arba perkėlimo mokesčiai.
  • Refinansuojant būsto paskolą gali tekti iš naujo mokėti turto vertinimo, hipotekos, įkeitimo, registravimo mokesčius.
  • Išsamiai susipažinkite su naujos sutarties sąlygomis ir sutarties mokesčiais.
  • Refinansuojant įsipareigojimus paskolai galioja vartojimo kredito arkredito su turto įkeitimu sąlygos, atsižvelgiant į naujo kredito poreikį (kredito sumą, terminą, užtikrinimo priemones ir pan.).

Susisiekime

Paskolų-pardavimų vadybininkė
Laura Vaitiekūnienė

Telefonas: 8-427-65002
El. paštas: l.vaitiekuniene@lku.lt
Dariaus ir Girėno 21A, Kelmė
I - IV 08:00 - 17:00, V 8:00 - 15:45

Pietų pertrauka I - V 12:00 - 12:45