Poreikiams kurie reikalauja didesnių investicijų

Skolinantis galite sutaupyti iki 50%

Paskola tai ilgalaikis įsipareigojimas padidinantis Jūsų mėnesines išlaidas. Mėnesio įmoka priklauso nuo paskolos palūkanų bei kitų mėnesinių mokėjimų (pvz.: mėnesinio paskolos sąskaitos administravimo mokesčio), svarbu pasiskolinti kuo pigiau. Registruokitės profesionaliai konsultacijai, kurios metu netik rasime tinkamiausią finansavimo sprendimą atitinkantį Jūsų poreikius, bet ir patarsime kaip sutaupyti iki 50 proc. palūkanų, kurias sumokėtumėte per visą paskolos laikotarpį. Rinkitės atsakingai, vien kreditoriaus pasirinkimas Jums gali kainuoti iki 50 proc. mokamų palūkanų!

Susisieksime per 30 minučių

Kam skirta šį paskola?

Paskola skirta Jūsų gyvenamojo būsto, kitos paskirtiems pastatų ar patalpų įsirengimui, remontui, renovacijai ar rekonstrukcijai, kitoms išlaidoms susijusioms su gerbūviu. Taip pat paskolą galime suteikti įvarių pastatų ar patalpų pirkimui, žemės sklypo pirkimui kei neimama būsto paskola.

Kodėl verta rinktis?

alert

Jokių papildomų mėnesinių administravimo mokesčių!

discount

Palūkanos tik nuo 3,00 proc.

euro

Paskolos suma NERIBOJAMA

calendar (1)

Paskola nuo 12 iki 240 mėnesių

recycle

Galite grąžinti anksčiau nustatyto termino be papildomų mokesčių

Kaip gauti paskolą su NT įkeitimu?

1 (1)

Užpildykite paraišką

Paraišką pateikti galite ir internetu

2 (1)

Gaukite pasiūlymą

Netrukus sulauksite paskolų vadybininko skambučio apie priimtą sprendimą

3

Pasirašykite sutartį

Atvykite pasirašyti paskolos sutartį ir pinigus pervesime dar tą pačią dieną

Dažniausi klausimai

Visi atsakymai vienoje vietoje

Paskolas suteikiame nuolatines pajamas gaunantiems Lietuvos piliečiams, dirbantiems savo šalyje, užsienyje ar savarankiškai, t. y. pagal individualios veiklos pažymėjimą ar verslo liudijimą.

Norint gauti paskolą reikia turėti NT vertę patvirtinančius dokumentus – nepriklausomo turto vertintojo parengtą ataskaitą. Jei įkeisite žemės ūkio paskirties žemę, turto vertintojo ataskaitos nereikės, kredito unija pati įvertins ir nustatys jos vertę. 

Bendra visų šeimos įsipareigojimų mėnesio įmokų suma negali viršyti 40 proc. visų per mėnesį gaunamų šeimos grynųjų pajamų.

Finansavimo galimybės ir sąlygos priklauso ir nuo mokumo istorijos bei įsipareigojimų vykdymo kreditoriams.

  • Gali būti reikalinga pažyma apie paskutinių 6 mėnesių darbo užmokestį ir darbo sutartis.
  • Pajamas gaunant iš užsienio bus reikalinga pažyma apie paskutinių 12 mėn. darbo užmokestį, darbo sutartis ir bankinės sąskaitos išrašai, liudijantys pajamų gavimą.
  • Pajamas gaunant pagal verslo liudijimą, dirbant pagal individualios veiklos pažymą ar gaunant nuomos pajamas, bus reikalinga mažiausiai dviejų metų pajamų deklaracijos, pajamų-išlaidų žurnalas, veiklos pažyma.
  • Kitos pažymos ar dokumentai, liudijantys šeimos pajamų gavimą

Taip, paskola gali būti suteikiama paskolos gavėjui gyvenant kitoje šalyje arba gaunant pajamas kita valiuta, kurios yra SEK, DKK, PLN, GBP, USD, NOK, CHF, ISK ir CAD.

Dirbant pagal darbo sutartį, bus vertinamos mažiausiai 6 mėn. laikotarpio pajamos.

Dirbant pagal individualią veiklą ar verslo liudijimą, bus vertinamos mažiausiai 12 mėn. laikotarpio pajamos.

Pajamas gaunant iš užsienio, bus vertinamos mažiausiai 12 mėn. laikotarpio pajamos.

Taip, galima kreiptis dėl paskolos dirbantiems ar gyvenantiems kitoje šalyje, kurios valiuta yra eurai, arba šalyse, kurių valiuta yra SEK, DKK, PLN, GBP, USD, NOK, CHF, ISK ir CAD.

Pajamas gaunant iš užsienio, bus reikalinga pažyma apie paskutinių 12 mėn. darbo užmokestį, darbo sutartis ir bankinės sąskaitos išrašai, liudijantys pajamų gavimą, metinė pajamų deklaracija. Bus reikalinga pateikti kitos šalies, kurioje gyvenama arba iš kurios gaunamos pajamos, kredito istoriją pagrindžiančią ataskaitą.

Susisiekime

Paskolų-pardavimų vadybininkė
Laura Vaitiekūnienė

Telefonas: 8-427-65002
El. paštas: l.vaitiekuniene@lku.lt
Dariaus ir Girėno 21A, Kelmė
I - IV 08:00 - 17:00, V 8:00 - 15:45

Pietų pertrauka I - V 12:00 - 12:45