Augančiam verslui

Skolinantis galite sutaupyti iki 50%

Paskola tai ilgalaikis įsipareigojimas padidinantis Jūsų mėnesines išlaidas. Mėnesio įmoka priklauso nuo paskolos palūkanų bei kitų mėnesinių mokėjimų (pvz.: mėnesinio paskolos sąskaitos administravimo mokesčio), svarbu pasiskolinti kuo pigiau. Registruokitės profesionaliai konsultacijai, kurios metu netik rasime tinkamiausią finansavimo sprendimą atitinkantį Jūsų poreikius, bet ir patarsime kaip sutaupyti iki 50 proc. palūkanų, kurias sumokėtumėte per visą paskolos laikotarpį. Rinkitės atsakingai, vien kreditoriaus pasirinkimas Jums gali kainuoti iki 50 proc. mokamų palūkanų!

Susisieksime per 30 minučių

verslo pletra3

Investicinė

Paskola skirta įmonės tikslams, kurie reikalauja didesnių ilgalaikių investicijų

įmonės apyvartinės lėšos

Apyvartinių lėšų

Paskola skirta subalansuoti įmonės apyvartinį kapitalą ir užtikrinti stabilumą

verslo kredito linija 1

Kredito linija

Sprendimas norintiems palūkanas mokėti tik nuo panaudotos paskolos dalies

Kreditas verslui

  • Kredito unija – artimiausias smulkiojo ir vidutinio verslo partneris. Jau ne pirmą dešimtmetį siūlome kreditus tiek besikuriantiems, tiek esamiems verslams.
  • Kreditą verslui galite skirti apyvartinėms lėšoms, investicijoms, projektams vykdyti.
  • Didžiausia galima skolinimosi suma nustatoma atsižvelgiant į investicijų poreikį, finansines galimybes grąžinti kreditą ir turtą, kurį galima įkeisti kredito grąžinimui užtikrinti.

Dažniausi klausimai

Visi atsakymai vienoje vietoje

Kreditas verslui yra skirtas fiziniam asmeniui, kuris vykdo komercinę veiklą pagal verslo liudijimą arba individualią pažymą, ar juridiniam asmeniui, verslo investicinių arba apyvartinių lėšų poreikio finansavimui.

Atvykite į kredito uniją konsultacijai, kurios metu aptarsime Jūsų situaciją, surasime tinkamiausią finansavimo sprendimą ir susitarsime dėl tolimesnių veiksmų norint gauti paskolą.

Verslo planą arba verslo projektą su išsamiu kredito lėšų panaudojimo aprašymu ir ekonominiu kredito panaudojimo įvertinimu (prognozuojami finansiniai duomenys visam kredito terminui; sąmata; pirkimo-pardavimo sutartys, komerciniai pasiūlymai ir kt.).

Ketvirtinius einamųjų metų ir 2 praėjusių metų metinius finansinės atskaitomybės dokumentus (kartu su balanso straipsnių detalizavimu). Kredito unija turi teisę prašyti audituotų finansinių ataskaitų (jeigu įmonėje atliekamas finansinis auditas).

Kredito prašytoją apibūdinančius dokumentus: registracijos dokumentus, nuostatus, vadovo asmens tapatybės dokumento kopiją, informaciją apie akcininkus / savininkus/ naudos gavėjus, ūkininko ūkio registravimo pažymėjimą, ūkininko pažymėjimą.

Įkeičiamo turto dokumentus, įrodančius nuosavybės teises į nekilnojamąjį ar kilnojamąjį daiktą (pirkimo-pardavimo sutartį, VĮ Registrų centro nekilnojamo turto registro išrašą ir kt.).

Nenorite laukti? Susisiekite dabar

Paskolų-pardavimų vadybininkė

Laura vaitiekūnienė

Telefonas: 8 (427) 65002
El. apštas: l.vaitiekuniene@lku.lt