Dėmesio vyksta paskolų akcija!

Kelmės rajono mokyklų 9-10 klasių mokinių ekonomikos žinių konkursas

Balandžio mėnesį vyko šeštasis Kelmės rajono mokyklų 9-10 klasių mokinių ekonomikos žinių konkursas, kuriame nuotoliniu būdu susitiko Kelmės Jono Graičiūno, Tytuvėnų bei Pakražančio gimnazijų mokiniai. Konkursą organizavo Kelmės J. Graičiūno gimnazija, VU Šiaulių akademija ir Kelmės švietimo pagalbos tarnyba.

ekonomikos-ziniu-konkursas

Šešiolika dalyvių, kuriems konkursui pasiruošti padėjo mokytojai Algis Venckūnas, Alma Šarlauskaitė ir Nerijus Šarauskas, atliko įvairias užduotis: nagrinėjo testo klausimus, sprendė uždavinius bei rašė esė. Geriausiai uždavinius sekėsi spręsti Jono Graičiūno gimnazijos pirmokui Edvinui Averlingiui.

Kelmės kredito unija skatina rajono žmonių tarp jų ir vaikų finansinį ir ekonominį raštingumą, ir šiais metais prie konkurso prisidėjo įsteigdama piniginį prizą. Kredito unijos administracijos vadovė Oksana Beržanskytė džiaugėsi, kad jaunasis kelmiškis puikiai moka skaičiuoti palūkanas, infliacijos tempą ir BVP.

Džiaugiamės, kad galime prisidėti prie šio konkurso ir taip paskatinti savo rajono moksleivius. Dar kartą sveikiname Edviną Averlingą.